Konferencja Naukowo-Szkoleniowa

XI Ogólnopolskie

Dni Neurologii Dziecięcej

map-marker Novotel Warszawa Centrum

calendar3 22 - 23 kwietnia 2022 r., Warszawa

Informacje praktyczne przed przyjazdem

 

MIEJSCE OBRAD

Hotel Novotel Centrum Warszawa, Marszałkowska 94/98, 00-510 Warszawa

Centrum Konferencyjne. Obrady naukowe w sali Lilia + Róża, wystawa firm i serwis kawowy w sali Irys, elektroniczne sesje plakatowe w foyer konferencyjnym.

 

 

PARKOWANIE SAMOCHODU

Na rogu ul. Parkingowej i Nowogrodzkiej znajduje się bardzo duży parking wielopoziomowy. Uczestnicy konferencji otrzymali specjalną ofertę obejmującą parkowanie samochodów 4 zł brutto za godzinę / 50 zł brutto za dobę. W celu uzyskania zniżki przy opłacie biletu parkingowego w recepcji hotelu Novotel proszę powołać się na nazwę konferencji „Dni Neurologii Dziecięcej”.

 

 

REJESTRACJA W CZASIE TRWANIA KONFERENCJI

Biuro Konferencji zlokalizowane jest w lobby hotelu Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94/98, 00-510 Warszawa.

Godziny pracy biura:

• w czwartek, 21 kwietnia 2022 od godz. 18.00 do 21.00
• w dniach 22 i 23 kwietnia 2022 od godz. 8.00 do zakończenia obrad.

 

ZAŚWIADCZENIA I PUNKTY EDUKACYJNE

Każdy uczestnik konferencji otrzyma zaświadczenie potwierdzające otrzymanie 12 punktów edukacyjnych. Zaświadczenia będą rozsyłane pocztą elektroniczną po konferencji.

 

INFORMACJE DLA PRELEGENTÓW

Sala obrad wyposażona jest w projektor multimedialny oraz laptopy z programem „PowerPoint”. Prelegenci proszeni są o przekazanie swojej prezentacji obsłudze technicznej w sali obrad z wyprzedzeniem - najpóźniej na początku przerwy poprzedzającej sesję, w której zaplanowana jest prezentacja. Możliwe jest użycie własnego laptopa podczas prezentacji po uprzednim uzgodnieniu z obsługą techniczną.

Organizatorzy proszą prelegentów o ścisłe przestrzeganie wyznaczonego czasu prezentacji.

Prelegenci i przewodniczący sesji w dniach 22 i 23 kwietnia 2022 mogą korzystać z pokoju dla wykładowców – VIP room (Boardroom nr 105 na pierwszym piętrze hotelu Novotel Warszawa Centrum).


ELEKTRONICZNE SESJE PLAKATOWE

Elektroniczne plakaty będą dostępne do przeglądania przez cały czas trwania konferencji w foyer centrum konferencyjnego. Nadesłane plakaty (jeden slajd w formacie PowerPoint w układzie pionowym) będą prezentowane w formie elektronicznej na monitorach.

 

WYSTAWA FIRM MEDYCZNYCH

W dniach 22 i 23 kwietnia 2022 obradom naukowym towarzyszyć będzie wystawa firm farmaceutycznych i producentów sprzętu medycznego, zlokalizowana w sali Irys w centrum konferencyjnym hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Alfabetyczny spis wystawców:
 
Biogen
Hasco-Lek
Neuraxpharm
LivaNova
Novartis
Nutricia
Qpharma
Roche
Sanofi
WCG Pharma
 

 

WYŻYWIENIE PODCZAS OBRAD

Obiad oraz kolacja w piątek, 22 kwietnia 2022 serwowane będą w restauracji Hexagon w hotelu Novotel Warszawa Centrum.