Konferencja Naukowo-Szkoleniowa

XI Ogólnopolskie

Dni Neurologii Dziecięcej

map-marker Novotel Warszawa Centrum

calendar3 22 - 23 kwietnia 2022 r., Warszawa

 

Jak przygotować plakat elektroniczny?

Streszczenia nadesłane w terminie do 10 marca 2022 r. na adres mailowy Sekretarza ZG PTND zostały ocenione przez Komitet Naukowy i zakwalifikowane do prezentacji w formie ustnej lub plakatowej. Szczegółowe informacje zostały opublikowane na końcu strony z programem naukowym konferencji:

https://ptnd2022.skolamed.pl/program

Osoby zgłaszające prezentacje powinny otrzymać dodatkowo powiadomienie pocztą elektroniczną na adres mailowy, podany przy zgłaszaniu pracy.

 


Instrukcja przygotowania plakatów elektronicznych na sesje plakatowe

Organizatorzy zaplanowali organizację sesji plakatowych w formie elektronicznych plakatów wyświetlanych na dużych monitorach LCD (w układzie pionowym). Monitory zostaną ustawione w centrum konferencyjnym hotelu Novotel Warszawa Centrum i będą umożliwiały każdemu uczestnikowi samodzielne przeglądanie zgłoszonych prac przez cały czas trwania konferencji.

Plakat elektroniczny należy przygotować jako jeden slajd w PowerPoint i przesłać na adres: kongres@skolamed.pl do dnia 10 kwietnia 2022 r.

Prosimy wpisać w tytule maila "plakat PTND" oraz - w nazwie pliku - nr sesji plakatowej (np. 2) i numer plakatu (np. 08) - przykładowa nazwa pliku w tym przypadku: "plakat_2_08.ppt". Program sesji zostanie opublikowany na przełomie marca i kwietnia br. 

Plakaty będą prezentowane na monitorach w proporcjach 9:16 (UWAGA! Układ pionowy).

Bardzo proszę o ustawienie w programie PowerPoint następujących wymiarów slajdu:
- szerokość 19,05 cm
- wysokość 33,86 cm

Zachęcamy do skorzystania z szablonów dostępnych do pobrania na tej stronie:
- .pptx dla PowerPoint 2013
- .ppt dla starszych wersji PowerPoint

UWAGI:

Przy korzystaniu z załączonego szablonu prosimy o zachowanie minimalnej czcionki nr 10 dla czytelności tekstu na ekranie.

Prosimy, aby e-mail z plakatem nie był większy niż 8 MB.

W przypadku pytań bardzo prosimy o kontakt z Biurem Organizacyjnym: